Menu główne
Kabanossi
26 produktów
Pokazuje 1 - 26 z 26 produktów
Kup polskie kabanosy - Oryginalne kabanosy z Polski
Polskie kabanosy to popularne, cienkie kiełbaski z Polski, cenione za aromatyczny smak i wygodny kształt. Te tradycyjne polskie kiełbaski wytwarzane są z wysokiej jakości wołowiny i wieprzowiny, często wzbogacane boczkiem dla uzyskania szczególnie intensywnego aromatu.
Znane marki - Kabanosy w najlepszej jakości
W sklepie www.polskashop24.de znajdziesz kabanosy od najbardziej znanych polskich producentów:
- Tarczyński Kabanosy – lider rynku i prawdopodobnie najbardziej znana marka polskich kabanosów
- Duda Kabanosy - Tradycyjna jakość z Polski
- Wiwa Kabanosy - Popularne polskie kiełbasy w różnych odmianach
Dlaczego polskie kabanosy są tak popularne
Kabanosy to coś więcej niż przekąska – to element polskiej kultury kulinarnej. Te cienkie kiełbaski idealnie sprawdzą się jako:
- Słona przekąska między posiłkami
- Dodatek do polskiego piwa
- Przekąski imprezowe i przekąski
- Postanowienia na podróż
Zamów oryginalne polskie kabanosy online już dziś i ciesz się autentycznym smakiem Polski!
Pokazuje 1 - 26 z 26 produktów
Reklama
Opinia

DUDA
DUDA - Polskie Kabanosy Wieprzowe 95g
Cena specjalna€2,89
€24,08/kg
1 ocen
W magazynie, 24 sztuk
Tarczynski
Tarczyński - Cabanossi / Kabanosy ekskluzywny drób 105 g
Cena specjalna€2,99
€24,92/kg
Brak recenzji
W magazynie, 9 sztuk
DUDA
Kabanosy Boczek Kabanossi Bekonowe 95g - Duda
Cena specjalna€2,39
€25,16/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 16 sztuk
DUDA
Ser Kabanossi Kabanosy z serem 95g - DUDA
Cena specjalna€2,39
€25.157,89/1000kg
Brak recenzji
W magazynie, 10 sztuk
DUDA
DUDA - Polskie Cabanossi Pikantne 95g
Cena specjalna€2,39
€19,92/kg
2 ocen
W magazynie, 8 sztuk
DUDA
DUDA - Polski Kurczak Cabanossi Wieprzowina 95g
Cena specjalna€2,39
€19.916,67/1000kg
Brak recenzji
W magazynie, 10 sztuk
DUDA
DUDA - Zestaw kabanosów 6x95g (wszystkie smaki)
Cena specjalna€17,99
€31,56/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 122 sztuk
DUDA
DUDA - Polskie Kabanosy Pomidorowe Bazylia 95g
Cena specjalna€2,39
€19,92/kg
Brak recenzji
W magazynie, 10 sztuk
Wiwa
Wiwa Kabanosy Kabanossi ok. 1,5 kg - Kup Polskie Kabanossi
Cena specjalna€26,99
€17,99/kg
3 ocen
Wyprzedane
Tarczyński
Kabanosy Wieprzowe - Kabanos Wieprzowy 105g Tarczyński
Cena specjalna€2,99
€28,48/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 8 sztuk
Tarczynski
Kabanossi Kurczak Klasyczny Kurczak 300g - Tarczyński
Cena specjalna€4,99
€16,63/1000g
Brak recenzji
Wyprzedane
Tarczyński
Cabanossi Classic Wieprzowina 300g - Tarczyński
Cena specjalna€4,99
€16,63/kg
1 ocen
W magazynie, 5 sztuk
DUDA
Kabanosy Kurczakowe Premium Kabanosy z kurczaka 95g - DUDA
Cena specjalna€2,49
€26,21/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 21 sztuk
Tarczyński
Kabanos Wolowy Exclusive - Kabanos Wołowy 90g Tarczyński
Cena specjalna€2,99
€33,22/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 7 sztuk
Tarczyński
Kabanosy Roslinne Wegańskie 90g - Tarczyński
Cena specjalna€2,99
€33,22/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 4 sztukOszczędności €1,00

Tarczyński
Kabanossi Vegan Piri Piri Pikant 90g - Tarczyński
Cena specjalna€1,49
Cena regularna€2,49
€16,56/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
Tarczyński S.A.
Kabanosy Roslinne 3 Ziarna - Kabanosy Wegańskie 90g - Tarczyński
Cena specjalna€2,99
€33,22/kg
Brak recenzji
W magazynie, 4 sztuk
JBB Baldyga
Sprzedam JBB Kabanosy Bankietowe Wieprzowe 240g - Polska kiełbasa
Cena specjalna€3,99
€16,63/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 15 sztuk
Tarczynski
Kabanosy Drobiowe z Wieprzowina 130g - Tarczynski
Cena specjalna€3,99
€30,69/1000g
1 ocen
W magazynie, 6 sztuk
Olewnik
Olewnik Kabanosy z gęsiną 105g - Kabanosy z gęsiną
Cena specjalna€2,69
€25,62/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
Madej Wróbel
Kabanosy Klasyczne - Madej Wróbel
Cena specjalnaod €11,03
€19,98/kg
Brak recenzji
Tylko 1 sztuk w magazynie
Tarczyński
Kabanosy Chilli 105g - Tarczyński
Cena specjalna€2,99
€28,48/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 6 sztuk
Tarczyński
Kabanosy Boczek 90g - Tarczyński
Cena specjalna€2,99
€33,22/1000g
Brak recenzji
Wyprzedane
Tarczyński
Kabanosy Z Wieprzowiną 130g - Tarczyński
Cena specjalna€3,19
€24,54/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 8 sztuk
Morliny
Berlinki Kabanosy Tajskie - Tajskie Cabanossi 85g
Cena specjalna€1,99
€23,41/1000g
Brak recenzji
Wyprzedane
Morliny
Berlinki Kabanosy Classic 85g - Oryginalna polska sucha kiełbasa
Cena specjalna€1,99
€23,41/1000g
Brak recenzji
Wyprzedane
filtr (0)
