Menu główne

Kaszanka – Polnische Blutwurst & Grützwurst

7 produktów

Pokazuje 1 - 7 z 7 produktów

Pokazuje 1 - 7 z 7 produktów
Opinia
Blutwurst mit Buchweizen - Kaszanka Gryczana 600g - JBB - Polskashop24
Graupenwurst JBB Kaszanka Swojska ca 650g - Polskashop24
JBB Baldyga JBB Kaszanka Swojska - polska kiełbasa pęczak perłowy ok. 700g
Cena specjalna€6,99
€9,99/1000g
3 ocen
W magazynie, 426 sztuk
Kaszanka Wiejska - polnische Blutwurst 300 g - AGRICO - Polskashop24
Agrico Kaszanka Wiejska - Polska kaszanka 300 g - AGRICO
Cena specjalna€1,99
€6,63/kg
1 ocen
W magazynie, 8 sztuk
Kaszanka ohne Hülle 470g kaufen - JBB Baldyga - Polskashop24
Kaszanka Szajek 1905 – Polnische Blutwurst geräuchert 600 g - Polskashop24
Szajek Kaszanka Szajek 1905 – Polnische Blutwurst geräuchert 600 g
Cena specjalna€4,69
€7,82/kg
Brak recenzji
Tylko 1 sztuk w magazynie
Blutwurst zum Grillen ca. 600g - JBB - Polskashop24
JBB Blutwurst zum Grillen ca. 600g - JBB
Cena specjalna€6,99
€11,65/1000g
Brak recenzji
Oszczędności €2,80
Blutwurst Kaszanka 430g - Polskashop24
Z.M. Mielczarek Blutwurst Kaszanka 430g
Cena specjalna€4,19 Cena regularna€6,99
€9,74/1000g
Brak recenzji
Wyprzedane

Ostatnio oglądane