Mielczarek - polska kiełbasa, zupy i dania gotowe

22 produktów

Pokazuje 1 - 22 z 22 produktów

Pokazuje 1 - 22 z 22 produktów
Opinia
BBQ Rippchen Żeberko wieprzowe Barbecue 500g - Mielczarek - Polskashop24
Z.M. Mielczarek Żeberka BBQ Żeberko wieprzowe barbecue 500g - Mielczarek
Cena specjalnaod €8,99
€3,60/1000g
4 ocen
W magazynie, 92 sztuk
Wybierz swoje opcje
Schmalz Smalec Babuni 250g - Z.M. Mielczarek - Polskashop24
Z.M. Mielczarek Schmalz Smalec Babuni 250g - Z.M. Mielczarek
Cena specjalna€3,99
€15,96/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 10 sztuk
Sauermehlsuppe Żurek 490g - Mielczarek - Polskashop24
Polnischer Sauerkrauteintopf 490g - Polskashop24
Z.M Mielczarek Gulasz z kiszonej kapusty 490g
Cena specjalna€4,99
€10,18/kg
Brak recenzji
W magazynie, 10 sztuk
Rote - Bete - Suppe Barszcz 500ml - Mielczarek - Polskashop24
Z.M. Mielczarek Zupa Barszczowa Barszcz 500ml - Mielczarek
Cena specjalna€4,29
€8,58/1000ml
Brak recenzji
W magazynie, 17 sztuk
Fasolka po bretońsku 490g - Z.M. Mielczarek Bohnen nach bretonischer Art kaufen - Polskashop24
Mielczarek Fertiggericht mit Schweinefleisch 490g ''Sos Bolonski'' - Polskashop24
Gulasz z mięsem wieprzowym 450g - Mielczarek Gulasch kaufen - Polskashop24
Klopsiki w Sosie Pomidorowym 500g - Mielczarek Fleischklößchen kaufen - Polskashop24
Zupa Gulaszowa 500g - Mielczarek Gulaschsuppe kaufen - Polskashop24
Pulled Pork 490g - Mielczarek - Polskashop24
Z.M. Mielczarek Pulled Pork 490g - Mielczarek
Cena specjalna€7,99
€16,31/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 16 sztuk
Golonka wolnogotowana ca. 550g - Schweinshaxe mit Knochen - Z.M. Mielczarek kaufen - Polskashop24
Policzki Wieprzowe 500g - Mielczarek Schweinebacken - Polskashop24
Kiełbasa w słoju 330g - Z.M. Mielczarek Wurst im Glas kaufen - Polskashop24
Polnische Herzhafte Box - Mielczarek Genussbox - Polskashop24
Oszczędności €6,00
Mielczarek Entenfilet Fertiggericht ca. 450g kaufen - Polskashop24
Z.M. Mielczarek Kup gotowy filet z kaczki Mielczarek ok. 450g
Cena specjalna€3,99 Cena regularna€9,99
€8,87/kg
Brak recenzji
W magazynie, 10 sztuk
Pasztet w słoiku 180g - Z.M. Mielczarek Pastete im Glas kaufen - Polskashop24
Mielczarek Sos Boloński z mięsem wołowym 490 g – Bolognese-Sauce mit Rindfleisch
Schweinebacken - Policzki wieprzowe 490g - Mielczarek - Polskashop24
Mielczarek Frankfurterki – Packung nach Gewicht - Polskashop24
Z.M. Mielczarek Mielczarek Frankfurterki – Packung nach Gewicht
Cena specjalnaod €9,53
€19,90/kg
Brak recenzji
W magazynie, 11 sztuk
Wybierz swoje opcje
Mielczarek Kiełbasa po świniobiciu – Polnische Schweinewurst im Glas, 90 % Fleisch - 330 g - Polskashop24
Mielczarek Pasztet z Pomidorami 180g - Pastete mit Tomaten im Glas - Polskashop24

Ostatnio oglądane