Ryba - Ryby

30 produktów

Pokazuje 1 - 30 z 30 produktów

Pokazuje 1 - 30 z 30 produktów
Opinia
Paprykarz szczecinski Dega Fisch Brotaufstrich 135g - Polskashop24
Dega Paprykarz szczeciński Dega Pasta Rybna 135g
Cena specjalna€1,19
€8,81/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 116 sztuk
Paprykarz Szczecinski Lachs - Brotaufstrich 310g LososUstka - Polskashop24
Losos Paprykarz Szczeciński smarowany 310g - Łosoś Ustka
Cena specjalna€2,99
€9,65/kg
Brak recenzji
W magazynie, 9 sztuk
Fischaufstrich Makrele pikant Sałatka z Makreli 130g - Dega - Polskashop24
DEGA Pasta rybna z makreli pikantna Sałatka z makreli 130g - Dega
Cena specjalna€1,19
€9.153,85/1000kg
Brak recenzji
W magazynie, 31 sztuk
Paprykarz Łosoś Lachs - Brotaufstrich 135g - Dega - Polskashop24
Dega Paprykarz Łosoś Pasta z Łososia 135g - Dega
Cena specjalna€1,29
€0,96/100g
Brak recenzji
W magazynie, 9 sztuk
Graal Fischkonserve mit Reis und Lachs Paprykarz 330g - Polskashop24
Graal Konserwa rybna Graal z ryżem i łososiem Paprykarz 300g
Cena specjalna€2,69
€8,15/kg
Brak recenzji
W magazynie, 4 sztuk
Agrico Paprykarz Szczecinski (Fischpaste) Agrico 300g - Polskashop24
Losos Ustka Paprykarz szczeciński 170g kaufen - Polskashop24
Losos Sprzedam Losos Ustka Paprykarz szczeciński 170g
Cena specjalna€1,99
€11,71/kg
Brak recenzji
W magazynie, 35 sztuk
Paprykarz z lososia pikantny Brotaufstrich - 135g - Polskashop24
Dega Paprykarz z lososia pikantny smarowidło - 135g
Cena specjalna€1,19
€0,88/100g
Brak recenzji
W magazynie, 13 sztuk
Ryba po grecku - Silberfischfilet in Soße 500g - Seko - Polskashop24
Seko Ryba po grecku - filet ze srebrnej rybki w sosie 500g - Seko
Cena specjalna€5,99
€11,98/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 6 sztuk
Oszczędności €1,32
Koreczki sledziowe po kaszubsku - Heringsfilet im Öl 220g - Seko - Polskashop24
Seko Koreczki sledziowe po kaszubsku - filet śledziowy w oleju 220g - Seko
Cena specjalna€1,97 Cena regularna€3,29
€8,95/1000g
Brak recenzji
Wyprzedane
Paprykarz Szczeciński (Fischpaste) 156g - Agrico - Polskashop24
Moskaliki Heringstücke 400g - Seko - Polskashop24
Seko Moskaliki śledziowe kawałki 400g - Seko
Cena specjalna€5,99
€14,98/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 7 sztuk
Koreczki sledziowe w oleju - Heringröllchen im Öl 220g - Seko - Polskashop24
Ryba po grecku - Silberfischfilet in Soße 200g - Seko - Polskashop24
Seko Ryba po grecku - filet ze srebrnej rybki w sosie 200g - Seko
Cena specjalna€2,99
€14,95/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 6 sztuk
Oszczędności €2,80
Heringsfilets Płaty śledziowe in Essigmarinade 800g - SEKO - Polskashop24
SEKO Filety śledziowe Płaty śledziowe w marynacie octowej 800g - SEKO
Cena specjalna€4,19 Cena regularna€6,99
€5,24/1000g
Brak recenzji
Wyprzedane
Lachs - Salat pikant Sałatka pikantna z łososia 125g - Dega - Polskashop24
Paprykarz Szczeciński mit Lachs 135g - Łosoś - Polskashop24
Stettiner Paprika - Fischpaste - Paprykarz szczeciński 300g - Graal - Polskashop24
Oszczędności €3,00
Makrelenfilets Filety z makreli in Essigmarinade 800g - SEKO - Polskashop24
SEKO Filety z makreli Filety z makreli w marynacie octowej 800g - SEKO
Cena specjalna€4,49 Cena regularna€7,49
€5,61/1000g
Brak recenzji
Wyprzedane
Stettiner Paprika - Fisch - Paste - Paprykarz Szczeciński 190g - Seko - Polskashop24
Oszczędności €3,20
Gebratener Hering Śledź smażony w zalewie octowej 800g - Seko - Polskashop24
Seko Śledź smażony Śledź smażony w zalewie octowej 800g - Seko
Cena specjalna€4,79 Cena regularna€7,99
€5,99/1000g
Brak recenzji
Wyprzedane
Heringssalat mit Preiselbeere Śledź marynowany z żurawina 200g - Good Food - Polskashop24
Oszczędności €1,40
Heringe in Sahnesauce śledzie w śmietanie 350g XXL - Kapitan Navi - Polskashop24
Kapitan Navi Heringe in Sahnesauce śledzie w śmietanie 350g XXL - Kapitan Navi
Cena specjalna€2,09 Cena regularna€3,49
€5,97/1000g
Brak recenzji
Wyprzedane
Regenbogenforelle in Gelee Dorsz w Galarecie 150g - Drosed - Polskashop24
Makrele geräuchert Makrela opiekana in Tomatensauce 300g - SEKO - Polskashop24
Fischaufstrich mit Makrele Pikant 130g Dega - Polskashop24
Dega Pasta rybna z makrelą, pikantna, 130g Dega
Cena specjalna€1,19
€9,15/kg
Brak recenzji
W magazynie, 17 sztuk
Seko Matjas-Heringfilets 400 g / 800 g - Filety a'la Matjas - Polskashop24
Seko Seko Matjas-Heringfilets 400 g / 800 g - Filety a'la Matjas
Cena specjalna€8,99
€22,48/kg
Brak recenzji
W magazynie, 6 sztuk
Oszczędności €2,00
Heringsfilets Ognista Zagrycha z Chili 220g - Seko - Polskashop24
Seko Filety śledziowe Ognista Zagrycha z Chili 220g - Seko
Cena specjalna€2,99 Cena regularna€4,99
€13,59/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
Beczka Sledzi po Mysliwsku - Heringsfilets Jägerart 550g - Seko - Polskashop24

Ostatnio oglądane