Menu główne
Zupy
104 produktów
Pokazuje 49 - 96 z 104 produktów
Polskie zupy – różnorodność dla każdego smaku
Odkryj nasz szeroki wybór polskich zup – od klasycznych zup instant i sycących gotowych zup, po tradycyjne buliony i koncentraty. Niezależnie od tego, czy szukasz szybkiego posiłku, czy autentycznej polskiej kuchni, znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz do swojej miski zupy!
W naszej ofercie znajdują się:
- Zupy instant z makaronem Amino i Vifon – szybkie w przygotowaniu i pyszne
- Zupy instant Knorr (w proszku) – wygodne i aromatyczne
- Gorący Kubek marki Knorr – gorący kubek na wyjazd
- Zupy instant Jemy Jemy – autentyczny smak w kilka minut
- Bulion i buliony od Winiary – idealna baza do Twoich dań
- Koncentraty zupy dla Żurka i Czerwonego Barszczu – tradycyjna polska
Wszystkie zupy są starannie wyselekcjonowane i przenoszą autentyczny smak Polski prosto do Twojego domu. Idealne dla każdego, kto kocha polską kuchnię lub ceni sobie szybkie i smaczne posiłki.
Pokazuje 49 - 96 z 104 produktów
Reklama
Opinia

Vifon
Vifon Instant Serowa Zupa Serowa z Makaronem 24x65g
Cena specjalna€19,99
€12,81/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 10 sztuk
VIFON
VIFON - Kurczak Chinski Łagodna 70g/ Kurczak Chiński Łagodny
Cena specjalna€0,99
€15,00/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
Melvit
Kaszka Kasza Manna Waniliowa Błyskawiczna Waniliowa 400g - Melvit
Cena specjalna€1,99
€4,98/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 6 sztuk
Profi
Fasolowa - zupa fasolowa z kiełbasą, 450g | Professional
Cena specjalna€2,69
€5,98/1000g
Brak recenzji
Tylko 1 sztuk w magazynie
VIFON
VIFON - Krewetkowa Tajska Ostra 70g / Tajska Ostra Krewetka
Cena specjalna€0,99
€15,00/kg
Brak recenzji
W magazynie, 16 sztuk
Profi
Fasolka po Bretońsku - gulasz fasolowy z kiełbasą 450g kup profesjonalny
Cena specjalna€2,69
€5,98/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 3 sztuk
Amino
Polska Zupa Grzybowa Zupa błyskawiczna z makaronem - Grzybowa zupka chińska 57g - Amino
Cena specjalna€0,99
€17,37/kg
Brak recenzji
W magazynie, 21 sztuk
Vifon
Zupa pomidorowa Vifon z makaronem instant 70 g (opakowanie 24 szt.)
Cena specjalna€19,99
€11,90/kg
1 ocen
Wyprzedane
Winiary
Winiary Rosół Drobiowy (Hühnerbrühe Würfel) 180 g
Cena specjalna€2,89
€16,06/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
Winiary
Zupa-krem z borowików i grzankami - Gorący Kubek Krem Borowikowy z Grzankami 15g - Knorr
Cena specjalna€0,79
€52,67/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
Amino
Zupa Ogórkowa Zupki Ogórkowa 22x61g Pudełko - Amino
Cena specjalna€19,99
€14,90/1000g
1 ocen
W magazynie, 4 sztuk
Winiary
Gemüsebrühe Bulion Warzywny 180g - Winiary
Cena specjalna€3,29
€18,28/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 16 sztuk
Vifon
Vifon Gulaszowa Zupa z Makaronem o Smaku Gulaszu 65g
Cena specjalna€0,99
€15,23/kg
Brak recenzji
W magazynie, 16 sztuk
Vifon
Vifon Rosół Zupa Rosół Makaron błyskawiczny 24x70g
Cena specjalna€19,99
€11,90/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 6 sztuk
Knorr
Gorący Kubek krem pomidorowy - Gorący Kubek krem pomidorowy 18g - Knorr
Cena specjalna€0,85
€47,22/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
Jemy Jemy
Zupa-krem pomidorowy Zupa krem z pomidorów 375g - profesjonalna
Cena specjalna€2,69
€7,17/kg
Brak recenzji
W magazynie, 7 sztuk
Profi
Kapusniak z Miesem - Sauerkrautsuppe 450g - Profi
Cena specjalna€2,69
€5,98/kg
Brak recenzji
W magazynie, 10 sztuk
Profi
Jarzynowa z Mięsem - Zupa jarzynowa z wieprzowiną 450g Profi
Cena specjalna€2,69
€5,98/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 8 sztuk
Vifon
Vifon Kurczak Łagodny Makaron Kurczak Łagodny 24x70g
Cena specjalna€19,99
€11,90/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 5 sztuk
Vifon
Kup Vifon 5 Smaków Zupa Makaronowa błyskawiczna 24x70g
Cena specjalna€19,99
€11,90/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 4 sztuk
Kruger
Kruger Yummy Kisiel Kirsche 30 g – Polnischer Instant-Kisiel für die Tasse
Cena specjalna€0,39
€13,00/kg
Brak recenzji
W magazynie, 14 sztuk
VIFON
Zupa pomidorowa Zupa błyskawiczna z makaronem - Pomidorowa zupka chińska 65g - Vifon
Cena specjalna€0,99
€15,23/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
Vifon
Zupa błyskawiczna z makaronem Vifon Kaczka 24x70g
Cena specjalna€19,99
€11,90/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 7 sztuk
VIFON
Zupa błyskawiczna z kurczakiem łagodna - Kurczak Łagodny zupka chińska 70g - Vifon
Cena specjalna€0,99
€14,14/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
Profi
Gulasz Mięsny - Sprzedam gulasz mięsny 360g profesjonalny
Cena specjalna€5,39
€14,97/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 5 sztuk
Amino
Amino Kurkowa po podlasku - Instant noodle soup with chanterelle mushroom, 61g x 22 buy
Cena specjalna€21,90
€16,32/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 9 sztuk
Vifon
Sauer-Scharf Nudelsuppe Ostro-Kwasna 70g - Vifon
Cena specjalna€0,99
€14,14/kg
Brak recenzji
W magazynie, 15 sztuk
Vifon
Pudełko na zupę makaronową Vifon Gulaszowa 1560g (24x65g) - Vifon
Cena specjalna€19,99
€11,90/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 5 sztuk
Knorr
Zupa błyskawiczna 4 sery - Gorący Kubek 4 Seria 17g - Knorr
Cena specjalna€0,89
€52,35/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
VIFON
Zupa błyskawiczna z kurczakiem na ostro - Kurczak Pikantny zupka chińska 70g - Vifon
Cena specjalna€0,99
€14,14/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
Vifon
Vifon Barszcz Czerwony Burak 24x67g
Cena specjalna€19,99
€12,43/1000g
Brak recenzji
Tylko 1 sztuk w magazynie
Vifon
Vifon Kurczak Pikantny Zupa Makaronowa błyskawiczna 22x70g
Cena specjalna€19,99
€12,98/kg
Brak recenzji
W magazynie, 5 sztuk
Nestlé / Winiary
Winiary Kalbsbrühe 120 g - Bulion cielęcy
Cena specjalna€2,39
€19,92/kg
Brak recenzji
W magazynie, 13 sztuk
Amino
Amino Żurek z boczkiem Instant-Nudelsuppe 66g
Cena specjalna€0,99
€15,00/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
Kupiec
Kasza Kasza Błyskawiczna Kasza Manna Błyskawiczna 400g - Kupiec
Cena specjalna€1,99
€4,98/1000g
Brak recenzji
Tylko 1 sztuk w magazynie
Vifon
Vifon Kurczak Pieczony Kurczak Pieczony 24x70g
Cena specjalna€19,99
€11,90/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 4 sztuk
Vifon
Vifon Tajska Krewetkowa Tajska krewetka 24x70g
Cena specjalna€20,99
€12,49/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 3 sztuk
Winiary
Winiary Gemüsebrühe 120 g - Bulion warzywny
Cena specjalna€2,39
Brak recenzji
W magazynie, 29 sztuk
Nescafé
Nescafé Classic Instant-Kaffee Stick 2 g – Löslicher Kaffee (Einzelportion)
Cena specjalna€0,24
Brak recenzji
W magazynie, 47 sztuk
Mokate
Mokate Grüner Matcha Tee Mango 40 g – Polnisches Instant-Getränk
Cena specjalna€8,99
€224,75/kg
Brak recenzji
W magazynie, 4 sztuk
Profi
Zupa Tajska - Thai Suppe 400g - Jemy Jemy
Cena specjalna€2,79
€6,98/kg
Brak recenzji
W magazynie, 7 sztuk
Vifon
Vifon Ostro-Kwasna Makaron Ostro-Kwasny 24x70g
Cena specjalna€19,99
€11,90/1000g
Brak recenzji
Tylko 1 sztuk w magazynie
Vifon
Kup Vifon Krewetka Instant Noodle Soup 22x70g
Cena specjalna€19,99
€12,98/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 10 sztuk
Amino
Kup Amino Grzybowa Zupa Grzybowa - Pudełko 22 Makaronów Instant - Polskie Zupki Chińskie
Cena specjalna€19,99
€15,94/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 10 sztuk
Profi
Profi Graupensuppe 450 g - Zupa Krupnik Jemyjemy
Cena specjalna€3,49
€7,76/kg
Brak recenzji
W magazynie, 5 sztuk
Mokate
Mokate Grüner Matcha Tee Pfirsich 40 g – Polnisches Instant-Getränk
Cena specjalna€8,99
€224,75/kg
Brak recenzji
W magazynie, 5 sztuk
Vifon
Pomidorowa pikantna zupa błyskawiczna z makaronem, 24 sztuki - Pomidor Pikantny 24x70g Vifon
Cena specjalna€19,99
€11,90/1000g
Brak recenzji
Wyprzedane
filtr (0)

