Menu główne
Maślanka, Kefir & Joghurt
17 produktów
Pokazuje 1 - 17 z 17 produktów
Gesäuerte Milchgetränke haben in Polen eine lange Tradition. Maślanka (Buttermilch), Kefir und Zsiadłe mleko (Sauermilch) werden pur getrunken, zu Kartoffeln gereicht oder für Chłodnik und Pfannkuchen verwendet.
Maślanka – polnische Buttermilch
Natürliche Maślanka von Mlekpol (Mrągowska), Mlekovita, Krasnystaw und Włoszczowa – erfrischend, mild-säuerlich und ideal an heißen Tagen.
Kefir & Skyr
Polnischer Kefir ist cremig und probiotisch. Dazu findest du Skyr-Trinkjoghurts von Piątnica und Krasnystaw sowie süße Quarkdesserts wie Danio.
Mehr aus der Kühltheke: Polnische Milchprodukte.
Pokazuje 1 - 17 z 17 produktów
Reklama
Opinia

OSM czarnkow
Serek waniliowy OSM czarnków serek waniliowy 125g ''5901242001228''
Cena specjalna€0,99
€7,92/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
Mlekpol
Maślanka Mrągowska 1L - Kup Mlekpol Maślanka Naturalna
Cena specjalna€2,49
€2,49/D
Brak recenzji
Wyprzedane
OSM Krasnystaw
Kefir 1 litr (plus kaucja 0,25 €) - OSM Krasnystaw
Cena specjalna€2,49
€2,49/D
Brak recenzji
W magazynie, 3 sztuk
Mlekovita
Maślanka Naturalna Polska 1kg - Mlekovita / Buttermilch
Cena specjalna€2,29
€2,29/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
Włoszczowa
Maślanka Maślanka naturalna 1 litr (plus kaucja 0,25 €) - Włoszczowa
Cena specjalna€2,19
€2,19/D
Brak recenzji
Wyprzedane
Krasnystaw
Buttermilch Maślanka 420g - Krasnystaw
Cena specjalna€2,29
€5,45/1000g
Brak recenzji
WyprzedaneOszczędności €0,92

Mlekpol
Kefir Naturalny 1L - Mlekpol
Cena specjalna€1,37
Cena regularna€2,29
€1,37/1000ml
Brak recenzji
Wyprzedane
Krasnystaw
Skyr Trinkjoghurt Weiße Schoko Kokos 330g - Krasnystaw
Cena specjalna€1,99
€6,03/D
1 ocen
Wyprzedane
OSM Krasnystaw
Skyr Jogurt Pistacjowy Jogurt Pistacja 330g - OSM Krasnystaw
Cena specjalna€2,99
€5,98/D
Brak recenzji
WyprzedaneOszczędności €0,60

Mlekpol
Rolmlecz Vanille Frischkäse Serek Waniliowy 200g - Mlekpol
Cena specjalna€0,89
Cena regularna€1,49
€4,45/kg
Brak recenzji
WyprzedaneOszczędności €0,52

Danone
Danio Frischkäse mit leckerem Keksgeschmack 130g
Cena specjalna€0,77
Cena regularna€1,29
€5,92/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
Piątnica
Piątnica Skyr Trinkjoghurt Heidelbeere 350 g
Cena specjalna€2,39
€6,83/D
Brak recenzji
Wyprzedane
Krasnystaw
Skyr Trinkjoghurt Salted Caramel Słony Karmel 330g - Krasnystaw
Cena specjalna€2,99
€9,06/D
Brak recenzji
Wyprzedane
Piątnica
Piątnica Skyr Trinkjoghurt Vanille 350 g
Cena specjalna€2,39
€6,83/D
Brak recenzji
Wyprzedane
Danio
Danio Erdbeere 140g – homogenisierter Quark mit Erdbeergeschmack
Cena specjalna€1,19
€9,15/kg
Brak recenzji
Tylko 2 sztuk w magazynie
Milko
Kefir Naturalny 1L - Kup Milko kefir naturalny
Cena specjalna€2,49
€2,49/D
Brak recenzji
Wyprzedane
filtr (0)

