Menu główne
Polnische Würstchen – Parówki
19 produktów
Pokazuje 1 - 19 z 19 produktów
Parówki sind die beliebten polnischen Würstchen – zart, mild und mit hohem Fleischanteil. Ob zum Frühstück, für Kinder oder als schneller Snack: polnische Würstchen gehören in jeden Kühlschrank.
Parówki, Frankfurterki & Serdelki
In dieser Kategorie findest du klassische Parówki z szynki (Schinkenwürstchen), Hähnchenwürstchen, Frankfurterki, Serdelki und die Mini-Bockwurst Cielaszki – von Marken wie Tarczyński, Morliny Berlinki, JBB Bałdyga, Drobimex und Krakus.
Zubereitung
Würstchen einfach in heißem (nicht kochendem) Wasser 3–5 Minuten ziehen lassen. Dazu passen Senf, Ketchup und frisches Brot.
Weitere Spezialitäten: Polnische Wurst – Kiełbasa und Kabanos & Kabanossi.
Pokazuje 1 - 19 z 19 produktów
Reklama
Opinia

Kier
Frankfurterki ''Polskie Frankfurterki'' Kiełbasa Kier ok. 300g
Cena specjalna€19,90
€19,90/kg
4 ocen
W magazynie, 39 sztuk
Tarczynski
Tarczyński - Parówki z fileta z kurczaka - 180 g
Cena specjalna€3,49
€19,39/kg
3 ocen
W magazynie, 5 sztuk
Tarczyński
Hühner-Würstchen Parówki z Kurczaka 160g - Tarczyński
Cena specjalna€3,99
€24,94/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 3 sztuk
Sokołów
Bockwurst - Parówki Sokoliki 140g - Sokołów
Cena specjalna€2,39
€17,07/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 6 sztuk
JBB
Speck Käse Wurst Kiełbaski Serowe 190g - JBB Bałdyga
Cena specjalna€2,99
€15,74/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 5 sztuk
Morliny
Berlinki Parówki - Bockwurst 225g - Morliny
Cena specjalna€1,99
€8,84/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 5 sztuk
JBB Baldyga
Kup JBB Kiełbaski Drobiowe z Filetem Mini bez Osłonki 360g - mini kiełbaski drobiowe
Cena specjalna€4,99
€13,86/1000g
Brak recenzji
Wyprzedane
JBB
Schinken-Würstchen Parówki z Szynki Zero-E - JBB
Cena specjalna€2,69
€14,16/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 5 sztuk
Tarczyński
Tarczyński Naturalnie 100% Parówki z Szynki – Schinkenwürstchen 200 g
Cena specjalna€3,99
€19,95/kg
Brak recenzji
W magazynie, 3 sztuk
Drobimex
Hähnchen-Würstchen Serdelki z kurczą 285g - Drobimex
Cena specjalna€2,69
€9,44/1000g
Brak recenzji
Wyprzedane
JBB
Cielaszki von JBB - Original polnische Mini Bockwurst
Cena specjalnaod €5,01
€12,91/kg
Brak recenzji
W magazynie, 11 sztuk
Krakus
Krakus Hähnchenbrust-Würstchen 200 g
Cena specjalna€3,99
€19,95/kg
Brak recenzji
W magazynie, 3 sztuk
Drobimex
Drobimex Serdelki z Kurcząt – Polnische Hähnchen-Würstchen 285 g
Cena specjalna€2,49
€8,74/kg
Brak recenzji
W magazynie, 7 sztuk
Drobimex
Hähnchen Würstchen Parówki z filetem z kurcząt 200g - Drobimex
Cena specjalna€3,29
€16,45/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 4 sztuk
Prosiaczek
Prosiaczek Dziadkowe Kiełbaski Geräucherte Brühwurst 401 g
Cena specjalnaod €7,98
€19,90/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
Łukosz
Łukosz Frankfurterki z Indyka – Polnische Putenwürstchen 500 g
Cena specjalna€11,99
Brak recenzji
WyprzedaneOszczędności €1,56

JBB
Kielbasiak Kleine Wurst 240g - JBB
Cena specjalna€2,33
Cena regularna€3,89
€9,71/1000g
Brak recenzji
Tylko 2 sztuk w magazynie
Z.M. Mielczarek
Mielczarek Frankfurterki – Packung nach Gewicht
Cena specjalnaod €9,57
€19,90/kg
Brak recenzji
W magazynie, 16 sztuk
Tarczyński
Schinkenwürstchen Cheddar Parowki 180g - Tarczyński
Cena specjalna€3,99
€22,17/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
filtr (0)
