Menu główne
Szynki i wędliny
25 produktów
Pokazuje 1 - 25 z 25 produktów
Polska Szynka i Wędliny - Szynka i Wędliny
Rozkoszuj się najwyższej jakości polską szynką i wyśmienitymi wędlinami, przygotowywanymi tradycyjnymi metodami! W naszej ofercie znajdziesz delikatną szynkę gotowaną, aromatyczną szynkę wędzoną oraz szeroki wybór wędlin najwyższej jakości.
Nasza oferta szynek i wędlin:
- Szynka Gotowana - Delikatna szynka gotowana
- Szynka Wędzona - Aromatyczna Szynka Wędzona
- Polędwica - Wędzona polędwica wieprzowa
- Baleron - polski grzebień do szynki
- Różnorodność wędlin na każdy gust
Wszystkie produkty powstają według tradycyjnych polskich receptur i zachwycają autentycznym, sycącym smakiem. Idealne na kanapki, śniadanie lub zimne przekąski!
Pokazuje 1 - 25 z 25 produktów
Reklama
Opinia

Krakus
Krakus Szynka Polska ''szynka konserwowa z galaretka'' 455g
Cena specjalna€7,99
€17,56/kg
3 ocen
WyprzedaneOszczędności €1,00

Balcerzak
Filet z piersi indyka Balcerzak, smażony, 100g
Cena specjalna€1,49
Cena regularna€2,49
€14,90/kg
Brak recenzji
WyprzedaneOszczędności €1,12

Balcerzak
Polędwiczka wieprzowa Balcerzak, smażona, krojona, 100g
Cena specjalna€1,67
Cena regularna€2,79
€16,70/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
Balcerzak
Poledwica Sopocka Wędliny polędwicze 100g - Balcerzak
Cena specjalna€2,29
€22,90/kg
1 ocen
WyprzedaneOszczędności €1,08

Balcerzak
Szynka gotowana Szynka Gotowana 100g - Balcerzak
Cena specjalna€1,61
Cena regularna€2,69
€16,10/kg
Brak recenzji
WyprzedaneOszczędności €1,08

Balcerzak
Balcerzak Mielonka Tyrolska 100g
Cena specjalna€1,61
Cena regularna€2,69
€16,10/kg
Brak recenzji
WyprzedaneOszczędności €1,16

Balcerzak
Szynka Balcerzak wędzona drewnem 100g
Cena specjalna€1,73
Cena regularna€2,89
€17,30/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
Drosed
Sprzedam szynkę polską z indyka - Szynka z Indyka 110g puszka - Drosed
Cena specjalna€1,49
€13,55/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
Krakus Maspex
Sprzedam Krakus Szynka Konserwowa - Szynka Polska 455g
Cena specjalna€7,99
€1,76/100g
1 ocen
Wyprzedane
Balcerzak
Zestaw wędliniarski ''Zestaw konesera'' 120g - Balcerzak
Cena specjalna€3,89
€32,42/kg
Brak recenzji
Tylko 2 sztuk w magazynie
JBB
Pierś z kurczaka i szynka Mini Szynka z Piersi 440g - JBB
Cena specjalna€5,99
€13,61/1000g
Brak recenzji
WyprzedaneOszczędności €1,36

Balcerzak
Szynka pęcherzowa Baleron Coppa 80g - Balcerzak
Cena specjalna€2,03
Cena regularna€3,39
€25,38/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
Agrico
Szynka Szynka Polska 110g - Agrico
Cena specjalna€1,49
€13,55/kg
Brak recenzji
W magazynie, 13 sztuk
Agrico
Szynka Szynka Polska Szynka 110g - Agrico
Cena specjalna€1,49
€13,55/kg
Brak recenzji
W magazynie, 26 sztuk
Drobimex
Hähnchen-Sülze Salceson czosnkowy z kurczaka 300g - Drobimex
Cena specjalna€4,39
€14,63/1000g
Brak recenzji
Tylko 1 sztuk w magazynieOszczędności €0,96

Balcerzak
Piers z indyka pierś z indyka 100g - Balcerzak
Cena specjalna€1,43
Cena regularna€2,39
€14,30/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
Krakus
Szynka Eksportowa z Piersi Kurczaka 100g / Exportschinken aus Hähnchenbrust – Krakus
Cena specjalna€2,29
€22,90/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
JBB Baldyga
Sprzedam JBB Królewska Luz ok. 3,30kg - Mielonka Aromatyczna
Cena specjalna€29,99
€9,09/1000g
Brak recenzji
W magazynie, 47 sztuk
Krakus
Krakus Szynka od Szwagra – geräucherter Schweineschinken, 90 g
Cena specjalna€3,99
€44,33/kg
Brak recenzji
W magazynie, 5 sztukOszczędności €0,92

Morliny
Boczek Wędzony 100g / Geräucherter Bauchspeck – Morliny
Cena specjalna€1,37
Cena regularna€2,29
€13,70/1000g
Brak recenzji
WyprzedaneOszczędności €1,20

Balcerzak
Szynka gotowana Szynka gotowana 100g - Balcerzak
Cena specjalna€1,79
Cena regularna€2,99
€17,90/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
Krakus
Szynka Premium - Szynka Premium 300g - Krakus
Cena specjalna€4,39
€14,63/1000g
Brak recenzji
Wyprzedane
JBB Baldyga
Kup JBB Luncheon Meat Królewski (ok. 2,2kg) - kiełbasa wieprzowo-drobiowa
Cena specjalna€17,99
€8,18/1000g
Brak recenzji
Oszczędności €2,20

Rusiecki
Schinken Konserve Szynka Konserwowa 300g - Rusiecki
Cena specjalna€3,29
Cena regularna€5,49
€10,97/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
WIELKOPOLSKIE ZAKŁADY MIĘSNE "AGRICO" Sp. z o.o. Z.P.Chr.
Szynka polska mielona - Polska szynka mielona 110g - Agrico
Cena specjalna€1,29
€11,73/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
filtr (0)
