Menu główne
Twaróg – Polnischer Quark
9 produktów
Pokazuje 1 - 9 z 9 produktów
Twaróg (auch Twarog) ist der polnische Quark bzw. Frischkäse – fester und krümeliger als deutscher Quark und die Basis vieler polnischer Gerichte. Ohne Twaróg kein echter Sernik (polnischer Käsekuchen), keine Pierogi ruskie und keine Naleśniki z serem.
Twaróg in allen Fettstufen
Bei uns findest du Twaróg chudy (mager), półtłusty (halbfett) und tłusty (vollfett), gemahlenen Twaróg sowie Twaróg sernikowy im 1-kg-Eimer speziell für Käsekuchen – von Piątnica, Mlekpol, Mlekovita, Kesem und OSM Włoszczowa.
Wofür eignet sich Twaróg?
- Sernik – polnischer Käsekuchen
- Füllung für Pierogi und Naleśniki
- Twarożek mit Schnittlauch und Radieschen zum Frühstück
Mehr aus der Kühltheke: Polnischer Käse und Polnische Milchprodukte.
Pokazuje 1 - 9 z 9 produktów
Reklama
Opinia

Piatnica
Twaróg Wiejski Półtłusty 250g - Sprzedam Piątnicki serek śmietankowy o obniżonej zawartości tłuszczu
Cena specjalna€2,29
€9,16/kg
2 ocen
W magazynie, 5 sztuk
OSM Włoszczowa
Sprzedam Twarog na Sernik - Sernik Quark wiaderko 1kg - Włoszczowa
Cena specjalna€5,99
€5,99/kg
2 ocen
W magazynie, 3 sztuk
Piatnica
Twaróg Wiejski Tłusty 250g - Sprzedam Piątnicki serek śmietankowy pełnotłusty
Cena specjalna€2,29
€9,16/kg
Brak recenzji
W magazynie, 5 sztuk
Piatnica
Twaróg Wiejski Lekki 250g - Piątnicki serek śmietankowy 0% tłuszczu
Cena specjalna€2,29
€9,16/1000g
1 ocen
Wyprzedane
Kesem
Twarog Śmietankowy Mielony - twaróg mielony 250g OSM Czarnków
Cena specjalna€2,29
€7,63/kg
1 ocen
W magazynie, 8 sztuk
Kesem
Kesem Twaróg Półtłusty Mielony 250 g – Polnischer Quark, halbfett
Cena specjalna€2,29
€9,16/1000g
1 ocen
W magazynie, 8 sztuk
OSM Włoszczowa
Serek śmietankowy Twarog Krajanka 1kg - OSM Włoszczowa
Cena specjalna€5,99
€5,99/kg
Brak recenzji
Tylko 1 sztuk w magazynieOszczędności €2,80

Mlekovita
Käsequark für Käsekuchen Twaróg Sernikowy 1kg
Cena specjalna€4,19
Cena regularna€6,99
€4,19/1000g
1 ocen
Wyprzedane
Mlekpol
Twarog tlusty - Frischkäse Vollfettstufe 275g Mlekpol
Cena specjalna€2,29
€8,33/kg
Brak recenzji
Wyprzedane
filtr (0)
